Specjalizujemy się w realizacjach kompleksowych, "pod klucz". W takim przypadku to na naszej głowie jest przygotowanie projektu, który Cię zachwyci i będzie mieścił się w założonym przez Ciebie budżecie, a następnie realizacja tego projektu w Twoim mieszkaniu, dokładnie w ramach budżetu i pod nadzorem projektanta, tak aby wszystkie elementy projektu znalazły się na swoich miejscach i wyglądały dokładnie tak, jak sobie to wspólnie zaplanowaliśmy. Do Ciebie należy tylko akceptacja projektu i budżetu oraz przekazanie nam kluczy do mieszkania!

Projektowaniem mieszkań zajmujemy się już od ponad 10 lat. Od 2014 roku działamy w Polsce jako GISMO sp.z o.o.(ul. Krzycka 83c, 53-019 Wrocław - KRS0000531142)i w tym czasie zrealizowaliśmy na terenie Wrocławia blisko 40 projektów.

Na stałe współpracujemy z 10 dostawcami materiałów i elementów wystroju wnętrza, którzy zapewniają nam bezproblemową i szybką obsługę zamówień, jak i pełną obsługę posprzedażową.

W naszych projektach współpracujemy z blisko 20 fachowcami z różnych branż (hydraulika, elektryka, kafelkarze, malarze, tynkarze, szklarze, stolarze czy specjaliści od klimatyzacji). Każdy z nich posiada wymagane prawem certyfikaty i zezwolenia i ma bardzo duże doświadczenie w swojej branży. Znamy ich od dawna i wiemy, że możemy polegać na terminowości oraz bardzo dobrej jakości ich pracy.